25. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w naszej diecezji
25. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w naszej diecezji Reprezentacja nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. uczestniczyła w uroczystej Mszy św. z okazji 25. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu. Uroczystej Eucharystii przewodniczył kardynał Stanisław Dziwisz, arcybiskup senior Read more









